top of page

İade ve Değişim şartları

 Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir, bu sebeple sizi mutlu etmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 Yapmış olduğunuz iadeler tarafımızca teslim alındıktan sonra iade süreci başlamaktadır. İadeler depo yoğunluğuna ve çalışma günlerine göre 1-3 iş günü içerisinde merkez depomuzda incelendikten sonra belgesi oluşturularak merkez ofise gönderilir. Merkez ofis muhasebe departmanı gelen iadelerin sırasına göre ve iş planı çerçevesinde 3-4 iş günü içerisinde iadeleri yapmaktadır. (Resmi tatil günlerinde merkez ofis çalışmadığı için iade sürelerinde bu süreler göz önüne alınmalıdır.) Şirketimiz tarafından iade süreci 7 iş günü içerisinde tamamlanmakta olup, bankanın müşteri kartına iade yansıtma süresi de bankaların tarafımıza vermiş olduğu bilgiye göre 3-10 iş günü içerisinde yansımaktadır. Tüm iade sürecinde kargonun şirketimiz tarafından teslim alınmış olduğu tarihten itibaren bu 15 günlük sürecin dikkate alınmasını rica ederiz. Bankaların iade yansıma süresine herhangi bir müdahalemiz olmadığını önemle belirtmek isteriz. Bankanın parayı müşteri hesabına yatırılması konusunda yaşanan gecikmelerden ALSUBEACHWEAR’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 Kargolarınızı anlaşmalı kargomuz Yurt İçi Kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

 

 Almış olduğum ürünü nasıl değiştirebilir ya da iade edebilirim?

 

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken faturanın arka yüzünde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir. Anlaşmalı kargo şirketleri dışında yapılan iade gönderimlerinde kargo gönderim ücreti göndericiye ait olup, bedeli ödenmemiş gönderiler tarafımızdan teslim alınmayacaktır. Almış olduğunuz ürünü online olarak değiştirmek için, önce satın almış olduğunuz ürünü iade etmeli ve yeni bir sipariş vermelisiniz. Eğer ürünü herhangi bir mağazamızdan değiştirmek isterseniz ürünü faturası ile birlikte mağazamıza götürmeniz gerekmektedir. Fatura incelenerek değişilecek ürün/ürünlerin mağazalarımızda ücret tespiti yapılır.

 

 

Faturamı kaybettim, bu şekilde ürün değişimi yapabilir miyim?

Faturasını kaybetmiş olduğunuz ürünü değiştirmek üzere değişim prosedürlerine uygun olmak kaydıyla ürünü online siparişte kullanmış olduğunuz fatura adresi, telefon numarası, sipariş numarası ve iade sebebini belirten bilgileri içeren bilgileri belirterek değiştirebilirsiniz. Ürünün satın almış fiyattan iadesi için satış belgesinin ibrazı gereklidir. Satış belgesinin ibraz edilemediği durumlarda ürünün o andaki satış fiyatı üzerinden ürün iadesi yapılmaktadır.

 

*Hijyen kuralları gereği alt iç giyimde iade ve değişim yapılmaz.Bikini alt ve mayonun ağ kısmındaki hijyen bantları çıkarıldığında da değişim yapılmaz.

 

*Özel ambalajında satılan ürünler, ambalajın bozulması halinde değiştirilemez.

bottom of page